Malezya Kuantan

Kuantan Uçak bileti (300€'dan başlayan fiyatlarla)

Kuantan Uçak bileti

Uçuş Bilgileri Kalkış:
Varış :
Mesafe:
Bilet Fiyatları Tek Yön:
Gidiş Dönüş:
İndirimli:

Hemen Rezervasyon Yapın

Paylaş

Malezya, Güneydoğu Asya’da yer alan bir ülkedir. Malezya Federasyonu’nun 11 devletinin Singapur, Saravak ve Sabah (eski Kuzey Borneo)’ın birleşmesi ile oluşmuştur. Singapur 1965 yılında federasyondan ayrılmıştır. Kuzeyde Tayland, güneyde Singapur ve Endonezya ile komşudur. Ayrıca batıdan Andaman Denizi, doğudan Güney Çin Denizi’ne kıyısı vardır. Ülke coğrafi yönden Batı Malezya ve Doğu Malezya olmak üzere 2 bölgeye ayrılır. Bu bölgeler de 10 devlete ayrılır.Güneydoğu Asya ülkelerinden biri olan Malezya, kuzeyden Tayland, Güney Çin Denizi ve Brunei, doğudan Selebes Gölü, güneyden Endonezya, Singapur ve Malakka Boğazı, batıdan Hint Okyanusu’yla bitişik olan Andaman Denizi’yle çevrilidir. Akarsu bakımından oldukça zengindir. En önemli akarsuları Rejang, Kelantan, Sai Perak ve Sai Rompın ırmaklarıdır. Malezya toprakları iki büyük kara parçasıyla bunların arasındaki Güney Çin Denizi içinde yer alan adalardan meydana gelir. İki büyük kara parçası Batı Malezya ve Doğu Malezya’dır. Batı Malezya bir yarımada şeklindedir ve ince bir kara bağlantısıyla şimdiki adı Tayland olan Siyam’a bağlıdır. Doğu Malezya, büyük bir kısmı Endonezya hakimiyetinde olan Borneo adasının içindedir. Malezya topraklarının % 30’u tarım alanı, % 61’i ormandır.
Kuantan Pahang , Malezyaüçüncü büyük devlet, eyalet başkenti olduğunu . BuKuantan Nehri’ninağzına yakın olan veGüney Çin Denizi ile karşı karşıya . Bir Malezya Yarımadasıdoğu kıyısındamesafeyi ölçer , bu Singapur ve Kota Bharu arasında kabaca ortasında yer almaktadır . Kuantan Malezyadokuzuncu büyük şehridir .

Ulusal Fiziksel Planı 2005gelecekteki büyüme merkezlerinden biri ve ticaret , ticaret, ulaşım ve turizm için bir hub olarak Kuantan belirledi. Kuantan nedeniyle stratejik konumu Malezya YarımadasıEast Coast içinsosyal, ekonomik ve ticari merkezi olarak kabul edilir . Hızlı gelişme dönüştürülmüş ve Kuantan modernize etmiştir . 2005 yılından bu yana , KuantanKuantan Bölge Bölge Planı 2004-2015 kapsamında Putra Meydanı , Mahkota Meydanı , Bukit Gambang Su Resort , Kuantan Sentral , Pahang Tech Park ve Kuantan Liman Kenti dahil birçok geliştirme projeleri , olmuştur . Son zamanlarda , Kuantan Malezya’nın ilk Özel Ekonomik Bölgesi’nde ( SEZ) vegirişbölgesel ekonomi , turizm ve büyümeyi artırmak için tasarlanmıştır . Kuantan Büyükşehir Bölge’ninbüyüme katalize etmek için bir çaba ,hükümet Pekan , komşu bir kasabasında bir petrol üretim alanı oturtulmuş oldu .

 

Kuantan Uçak bileti için bizi arayin.

Kuantan ,Malezya
0C
humidity: 0%
wind: 0km/h N
H 0 • L 0

Hemen Rezervasyon Yap !

Kalkış (gerekli)

Varış (gerekli)

Gidiş Tarihi (Gerekli)

Dönüş Tarihi (Gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefonunuz (gerekli)


Yolcu Sayısı (gerekli)


Yolcu 1

Ad (gerekli)

Doğum Tarihi (gerekli)

Yolcu 2

Ad (gerekli)

Doğum Tarihi (gerekli)

Yolcu 3

Ad (gerekli)

Doğum Tarihi (gerekli)

Yolcu 4

Ad (gerekli)

Doğum Tarihi (gerekli)

Özel İstekler

Doğrulama Kodu:
captcha
Doğrulama Kodunu Giriniz:


Etiketler: , , , , , , , , ,Comments are closed.

Yukarı Git ↑
 • Bizi Takip Edin

 • Biz Sizi Arayalım


  Lütfen sizi arayabilmemiz için aşağıdaki formu doldurunuz

  Adınız

  Telefon Numaranız

  Doğrulama Kodu:
  captcha
  Doğrulama Kodunu Giriniz:

 • Bize Ulaşın


  An Turizm

  Adres:
  An Turizm Tic. Ltd. Şti.
  Rumeli Caddesi Panter Apt. No:83 Kat 3
  Nişantaşı / Şişli - İstanbul
  Tel        : (0212) 291 99 66 (pbx)
  Fax       : (0212) 291 99 62
  Email : info@anturizm.com
 • Abone Olun

  İndirimli Uçak Biletleri, Fırsatlar ve Promosyonlarımızdan ilk siz haberdar olun.
 • UÇUŞLARIMIZ

 • Bölgeler