Malezya Kota Bharu Uçak bileti

Kota Bharu Uçak bileti (300€'dan başlayan fiyatlarla)

Kota Bharu Uçak bileti

Uçuş Bilgileri Kalkış:
Varış :
Mesafe:
Bilet Fiyatları Tek Yön:
Gidiş Dönüş:
İndirimli:

Hemen Rezervasyon Yapın

Paylaş

Malezya, Güneydoğu Asya’da yer alan bir ülkedir. Malezya Federasyonu’nun 11 devletinin Singapur, Saravak ve Sabah (eski Kuzey Borneo)’ın birleşmesi ile oluşmuştur. Singapur 1965 yılında federasyondan ayrılmıştır. Kuzeyde Tayland, güneyde Singapur ve Endonezya ile komşudur. Ayrıca batıdan Andaman Denizi, doğudan Güney Çin Denizi’ne kıyısı vardır. Ülke coğrafi yönden Batı Malezya ve Doğu Malezya olmak üzere 2 bölgeye ayrılır. Bu bölgeler de 10 devlete ayrılır.Güneydoğu Asya ülkelerinden biri olan Malezya, kuzeyden Tayland, Güney Çin Denizi ve Brunei, doğudan Selebes Gölü, güneyden Endonezya, Singapur ve Malakka Boğazı, batıdan Hint Okyanusu’yla bitişik olan Andaman Denizi’yle çevrilidir. Akarsu bakımından oldukça zengindir. En önemli akarsuları Rejang, Kelantan, Sai Perak ve Sai Rompın ırmaklarıdır. Malezya toprakları iki büyük kara parçasıyla bunların arasındaki Güney Çin Denizi içinde yer alan adalardan meydana gelir. İki büyük kara parçası Batı Malezya ve Doğu Malezya’dır. Batı Malezya bir yarımada şeklindedir ve ince bir kara bağlantısıyla şimdiki adı Tayland olan Siyam’a bağlıdır. Doğu Malezya, büyük bir kısmı Endonezya hakimiyetinde olan Borneo adasının içindedir. Malezya topraklarının % 30’u tarım alanı, % 61’i ormandır.
Kota Bharu nüfusukalan Budist ve Hıristiyanların çoğunlukla oluşan % 70 Müslüman olduğunu. Kentin eteklerinde ikametyerli halklar genellikle Hıristiyanlar uygulama vardır. Ağırlıklı olarak kentsel Çin yerel toplum ağırlıklı Budizm uygular. Yerel, eyalet hükümeti, Pan- Malezya İslami Partisi tarafından miğferli ve böyleceşehir ve devlet İslam’ın katı bir biçimini izlemiştir ; Kota Bharu İslami Şehir, Kota Bharu Bandaraya İslam’ı ilan edildi . Ahlak polisi yaygındır ve eylemlere uğraşan insanlar ahlaksız algılanan tutuklamak. Jawi komut sokak isimleri ve restoranlarda uygulanır.

İslami normlara aykırı olmayan sosyal etkinlikler izin verilir . Devlet daireleri ve birçok mağaza cuma ve cumartesi günleri kapalı , amacanlı piyasalar İslami namaz süreleri hariç açık kalır . PAS altındamuhafazakar Kelantanese eyalet hükümetinin bazı İslami yasaları hayata geçirdi . Bu sinemalar erkeklerde ve kadınlarda ve khalwat , erkekler ve kadınlar arasındaki yakınlıkİslami kural için süpermarketlerde kapatıldı ve ayrı check – out sayaçları edilinceye kadar zaman tarama sırasında sinemalarda ışıkları anahtarlama içermektedir . Ancak, bu düzenlemelerin sadece Müslümanlar için geçerlidir.

Kota Bharu Belediye Meclisi ,yerel yönetim otoritesi , perakende satış ve restoranlarda kadın çalışanlar tarafından uygunsuz kıyafetlerikullanımını teşvik etmemektedir . [4 ] İndecently pansuman için yakalanmış olanlar RM uygunsuz soyunmatanımı dahil 500 kadar para cezası olabilir ” vücut vücut göstermek kıyafetler , bluz , mini etek ve dar pantolon aracılığıyla görmek ,göbek göstermek bluz kucaklıyor .

Kota Bharu Uçak bileti için bizi arayin.

Kota Bharu , Malezya
0C
humidity: 0%
wind: 0km/h N
H 0 • L 0

Hemen Rezervasyon Yap !

Kalkış (gerekli)

Varış (gerekli)

Gidiş Tarihi (Gerekli)

Dönüş Tarihi (Gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefonunuz (gerekli)


Yolcu Sayısı (gerekli)


Yolcu 1

Ad (gerekli)

Doğum Tarihi (gerekli)

Yolcu 2

Ad (gerekli)

Doğum Tarihi (gerekli)

Yolcu 3

Ad (gerekli)

Doğum Tarihi (gerekli)

Yolcu 4

Ad (gerekli)

Doğum Tarihi (gerekli)

Özel İstekler

Doğrulama Kodu:
captcha
Doğrulama Kodunu Giriniz:


Etiketler: , , , , , , , , ,Comments are closed.

Yukarı Git ↑
 • Bizi Takip Edin

 • Biz Sizi Arayalım


  Lütfen sizi arayabilmemiz için aşağıdaki formu doldurunuz

  Adınız

  Telefon Numaranız

  Doğrulama Kodu:
  captcha
  Doğrulama Kodunu Giriniz:

 • Bize Ulaşın


  An Turizm

  Adres:
  An Turizm Tic. Ltd. Şti.
  Rumeli Caddesi Panter Apt. No:83 Kat 3
  Nişantaşı / Şişli - İstanbul
  Tel        : (0212) 291 99 66 (pbx)
  Fax       : (0212) 291 99 62
  Email : info@anturizm.com
 • Abone Olun

  İndirimli Uçak Biletleri, Fırsatlar ve Promosyonlarımızdan ilk siz haberdar olun.
 • UÇUŞLARIMIZ

 • Bölgeler