Avustralya canberra

Canberra Uçak Bileti (300€'dan başlayan fiyatlarla)

Canberra Uçak Bileti

Uçuş Bilgileri Kalkış:
Varış :
Mesafe:
Bilet Fiyatları Tek Yön:
Gidiş Dönüş:
İndirimli:

Hemen Rezervasyon Yapın

Paylaş

Avustralya, güney yarim kürede yer alan bir ada ülkesidir. Hint Okyanusu ve Büyük Okyanus arasinda uzanir. Okyanusya kitasinda bulunur ve kitanin çok büyük bir bölümünü kaplar. Komsulari Endonezya, Dogu Timor, Papua Yeni Gine, Solomon Adalari, Vanuatu, Yeni Kaledonya ve Yeni Zelanda’dir. Baskenti Canberra, en büyük sehri ise Sidneydir.

Avustralya, 8.617.930 km² karada, 80.920 km² sularda olmak üzere toplam 8.686.850 km²’lik bir alana kurulmustur. Hiçbir ülkeyle kara siniri yoktur. Çevresinde sadece 25.760 kilometrelik bir sahil seridi vardir.

Canberra, Avustralya‘nın başkenti ve denizden uzak en büyük, Avustralya’da tüm şehirler içinde de sekizinci büyük şehridir. Başkent işlevi görmek üzere yapay olarak kurulan kentlerin örnek tipidir. Yeri 1913’de Avustralya‘nın Cardillerası’ nın ortasındaki yüksek ovada; iki rakip anakent olan Sydney‘in 300 km güney batısında, Melbourne‘ün 650 km kuzeydoğusunda Avustralya Başkent Bölgesi adı verilen bölgede yer alan tasarlanmış kenttir. Avustralya Parlamentosu bu şehirde yer almaktadır. Kentin planını Amerikalı Walter Burley Griffin yapmıştır. 1927’de tamamlanan kent 1945’ten sonra hızla gelişme göstermiştir. Çeşitli semtler, parklar, ve geniş su örtüleriyle birbirinden ayrılır. Yönetim binaları geniş alana yayılır. Ticaret merkezi giderek daha da canlılık kazanmakta sürekli büyüyen bu kentteki etkinlikler durmadan çeşitlenmektedir.

1815 yılında bir yol Bathurst Plains Blue Mountains genelinde inşa edilmiş ve 1820 ile (Canberra 100 kilometre mesafede yalan) Goulburn Plains bir yol keşif ve gelişimi için daha Avustralya’nın geniş bir iç açılması, yapım oldu.

Bugün Canberra batı New South Wales için bir merkez, hem de Avustralyalılar ve uluslararası ziyaretçiler için önemli bir turizm merkezi haline gelmiştir.Federal hükümet koltuğu çünkü insanlar ulusal sermayeyi ziyaret, ve aynı zamanda birçok önemli Avustralyalı kültürel organizasyonlar ve benzeri önemli kültürel yerlerinden sahiptir, çünkü Avustralya Savaş Anıtı , Avustralya Ulusal Galerisi , Yüksek Mahkeme , Parlamento Binası , Museum Eski Parlamento Binası Avustralyalı Demokrasi , Aborijin Çadır Elçiliği ve Avustralya Ulusal Kütüphanesi .

Canberra Gün 10 gün doruk noktası, her yıl Mart ayının ikinci Pazartesi günü düzenlenen Canberra festivali kutlayın Canberrans fiziksel güzelliğini kutlamak için edebiliyoruz, ve kültürel çeşitliliği ve şehir canlılık. Gün anısına ve Yılın Canberra Vatandaş şu anda adlı Mart 1913 12 Canberra resmi kuruluşunu kutluyor.
Canberra uçak bileti için bizi arayin.

An turizm en uygun fiyatli uçak bileti için size yardimci olur.

Canberra , Avustralya
0C
humidity: 0%
wind: 0km/h N
H 0 • L 0

Hemen Rezervasyon Yap !

Kalkış (gerekli)

Varış (gerekli)

Gidiş Tarihi (Gerekli)

Dönüş Tarihi (Gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefonunuz (gerekli)


Yolcu Sayısı (gerekli)


Yolcu 1

Ad (gerekli)

Doğum Tarihi (gerekli)

Yolcu 2

Ad (gerekli)

Doğum Tarihi (gerekli)

Yolcu 3

Ad (gerekli)

Doğum Tarihi (gerekli)

Yolcu 4

Ad (gerekli)

Doğum Tarihi (gerekli)

Özel İstekler

Doğrulama Kodu:
captcha
Doğrulama Kodunu Giriniz:


Etiketler: , , , , , , , , , , ,Comments are closed.

Yukarı Git ↑
 • Bizi Takip Edin

 • Biz Sizi Arayalım


  Lütfen sizi arayabilmemiz için aşağıdaki formu doldurunuz

  Adınız

  Telefon Numaranız

  Doğrulama Kodu:
  captcha
  Doğrulama Kodunu Giriniz:

 • Bize Ulaşın


  An Turizm

  Adres:
  An Turizm Tic. Ltd. Şti.
  Rumeli Caddesi Panter Apt. No:83 Kat 3
  Nişantaşı / Şişli - İstanbul
  Tel        : (0212) 291 99 66 (pbx)
  Fax       : (0212) 291 99 62
  Email : info@anturizm.com
 • Abone Olun

  İndirimli Uçak Biletleri, Fırsatlar ve Promosyonlarımızdan ilk siz haberdar olun.
 • UÇUŞLARIMIZ

 • Bölgeler