Amerika aruba

Aruba Uçak Bileti (400€'dan başlayan fiyatlarla)

Aruba Uçak Bileti

Uçuş Bilgileri Kalkış:
Varış :
Mesafe:
Bilet Fiyatları Tek Yön:
Gidiş Dönüş:
İndirimli:

Hemen Rezervasyon Yapın

Paylaş

Aruba, Küçük Antiller adalar topluluğunda, Venezuela’ya yakın, Kurasao’nun batısında, Hollanda’ya bağlı bir adadır. Venezuela, Aruba ile Kurasao ve Bonaire ile birlikte bu adalar üzerinde hak iddia etmektedir.

1499 yılında İspanyollar tarafından bulunmuş, 1636 yılında ise Hollanda sömürgesi olmuştur.

1986 yılında, Hollanda’ya bağlı Hollanda Antilleri’nden ayrılarak; doğrudan Hollanda’ya bağlanmıştır.

Yüzölçümü 180 km²dir (Gökçeada’nın üçte ikisi kadar). Yaklaşık 70.000 yaşayanı (çoğunluğu başkent Oranjestad’da olmak üzere) Afrikalı, yerli, Avrupalı, Hintli karışımıdır. Yerel dili Papiamento olmasına karşın; resmi dili Felemenkçe’dir.

.Hatta parasailing ile gökyüzüne dalış … ıslak ‘n vahşi maceralar, derin deniz dalış, rüzgar sörfü, kitesurfing ile dünya rock! Doğal köprüleri kaya oluşumları, at sırtında kadar eyer, bir şampiyona golf sahası vuruşunu turu, ya Arikok Milli Parkı ile zammı ve adanın büyüleyici doğal güzellikleri keşfetmek için büyülü bir yer.

Karayipler’de küçük inci hoş geldiniz nerede ada heyecanları ve eve tüm modern konfora sahip yaşam karışımı bizim mañana yolu, evden, Aruba gerçek ev yapımı.

1928 yılında Royal Dutch Shell Kartal petrol rafinerisi inşa ve bu hemen San Nicolas Lago Petrol ve Taşımacılık Şirketi Ltd. tarafından inşa edilmiş bir rafineride izledi. Royal Dutch Shell, ikinci dünya savaşı sırasında her iki rafineriler için bir depo olarak hizmet verdikten sonra, 1953 yılında faaliyete durdurdu.1932 yılında, New Jersey Standart Oil Company (şimdi Exxon olarak bilinen Esso,) Lago rafinerisi devraldı. rafineri, üzerinde de 8.000 kişiyi istihdam Aruba nüfusunun% 16, ve 70 kadar dünyanın en büyük biriydi.

arihsel, Aruba Hollanda Antilleri parçası olmuştur, ayrıca 1 Ocak 1986 tarihinde Bonaire, Curaçao, St.Maarten, Saba ve St. Eustatius dahil altı ada federasyon, Aruba Hollanda Krallığı içinde ayrı bir varlık haline geldi. Hollanda, Aruba ve Hollanda Antilleri (5 adaları): şimdi üç maddelerinden oluşmaktadır.

Aruba Batılı demokratik ilkelere dayalı kendi anayasasını vardır. Hollanda Kralı 6 yıllık bir dönem için göreve tutan Aruba valisi tayin ve onun temsilcisi olarak görür.

Yasama, yürütme ve yargı güçleri Aruba başkenti, Oranjestad yer almaktadır hangi parlamentoda kazanılmış bulunmaktadır. Aruba parlamentosu genel oyla seçilen 21 üyeden oluşur.

yasama çoğunluğu elde partisi (veya taraflar) bir Başbakan tarafından icra yetkilere ve başlı bir Bakanlar 7- üyesi Konseyi’ni oluşturmak için Vali tarafından istenir.

Aruba Yargı Aruba Adalet ve Hollanda Antilleri ortak bir mahkemede ve Hollanda’da Adalet bir Yargıtay aittir.

Aruba ayrı bir statüye sahiptir rağmen, hala Hollanda ve onun “kardeş” adalar ile güçlü, ekonomik, kültürel, siyasi ve savunma bağlarını korur. Aslında, bu tür havacılık, gümrük, göçmenlik, iletişim ve diğer iç konularda gibi konularda Aruba hükümet tarafından otonom şekilde rağmen;hala savunma, vatandaşlık ve dışişleri sorumludur.
Aruba uçak bileti için bizi arayin.

An turizm en uygun fiyatli uçak bileti için size yardimci olur.

Aruba,Aruba
0C
humidity: 0%
wind: 0km/h N
H 0 • L 0

Hemen Rezervasyon Yap !

Kalkış (gerekli)

Varış (gerekli)

Gidiş Tarihi (Gerekli)

Dönüş Tarihi (Gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefonunuz (gerekli)


Yolcu Sayısı (gerekli)


Yolcu 1

Ad (gerekli)

Doğum Tarihi (gerekli)

Yolcu 2

Ad (gerekli)

Doğum Tarihi (gerekli)

Yolcu 3

Ad (gerekli)

Doğum Tarihi (gerekli)

Yolcu 4

Ad (gerekli)

Doğum Tarihi (gerekli)

Özel İstekler

Doğrulama Kodu:
captcha
Doğrulama Kodunu Giriniz:


Etiketler: , , , , , , , ,Comments are closed.

Yukarı Git ↑
 • Bizi Takip Edin

 • Biz Sizi Arayalım


  Lütfen sizi arayabilmemiz için aşağıdaki formu doldurunuz

  Adınız

  Telefon Numaranız

  Doğrulama Kodu:
  captcha
  Doğrulama Kodunu Giriniz:

 • Bize Ulaşın


  An Turizm

  Adres:
  An Turizm Tic. Ltd. Şti.
  Rumeli Caddesi Panter Apt. No:83 Kat 3
  Nişantaşı / Şişli - İstanbul
  Tel        : (0212) 291 99 66 (pbx)
  Fax       : (0212) 291 99 62
  Email : info@anturizm.com
 • Abone Olun

  İndirimli Uçak Biletleri, Fırsatlar ve Promosyonlarımızdan ilk siz haberdar olun.
 • UÇUŞLARIMIZ

 • Bölgeler