Japonya hakodate

Hakodate Uçak bileti (300€'dan başlayan fiyatlarla)

Hakodate Uçak bileti

Uçuş Bilgileri Kalkış:
Varış :
Mesafe:
Bilet Fiyatları Tek Yön:
Gidiş Dönüş:
İndirimli:

Hemen Rezervasyon Yapın

Paylaş

 

 

Hokkaido – doğanın cenneti… Bu geniş bölgeyi dağları, yüksek yamaçları, nehirleri, gölleri, denizi ve masmavi gökyüzü ile gönlünüzün dilediği gibi gezin.

Japonya’nın en kuzeyinde bulunan büyük Hokkaido adası, 18. yüzyıldan bu yana kalabalık bir yerleşim  merkezi olmuştur ve bugün de, geçmişte olduğu gibi, doğal güzellikler açısından çok zengindir. Sapporo, Tokyo ve Osaka’dan Hokkaido’ya havayolu geçiş kapısı niteliğinde olup adanın kültürel, ekonomik ve siyasi merkezidir. Şehir, dama tahtası gibi düzenlenmiş temiz sokakları ile göze çarpar.Şehrin ana caddesi, her yıl Şubat ayında dünyaca ünlü Sapporo Kar Festivali’nin düzenlendiği çiçeklerle süslü Odori Parkı’dır. Sapporo’nun tarihi anıtı olan Saat Kulesi’nin hemen yanında şehrin tarihini yansıtan bir müze bulunur. Gözde bir kaplıca merkezi olan Jozankei Kaplıcası’na, Sappora’dan kısa bir yolculuk sonunda ulaşılabilir. Bu kaplıca merkezi aynı zamanda uzun süreli ziyaretçiler için de bir cennettir.Otobüsle Sapporo’dan 1 saat 20 dakika uzaklıktaki Shikotsu Gölü, art arda yükselen kayalıklar arasına sokulmuş güzel bir çöküntü gölüdür. Gölün suyu koyu mavidir ve hiçbir zaman donmaz.

Daire şeklindeki çöküntü gölü Toya Gölü ise bir başka güzelliktedir. Sık ağaçlarla kaplı dört adacık olan Nakanoshima Adaları gölün tam ortasında yer alır.Aomori’den trenle ulaşılabilen Hakodate, Hokkaido’nun diğer bir gözde turistik beldesidir. Hakodate, olağanüstü gece manzarası ile bilinen bir liman kasabasıdır. Yıldız şeklindeki Goryokaku kalesi, manzaralı Hakodate Dağı’yla birlikte başlıca çekim noktasıdır. Kasabanın sabah pazarı, taze balık ve sebzelerle dolu, 360’tan fazla küçük dükkan ve sergisini dolduran alıcıları ve gezinenleri ile görülmeye değer niteliktedir. Pazarın hareketli kalabalığını seyretmek bile çok ilgi çekici bir deneyim olacaktır.

Hokkaido’nun merkezindeki Asahikawa, sınırlı ekpsres tren ile Sapporo’dan 1 saat 30 dakika uzaklıktadır. Buradan yerel trenle 1 saat daha yolculuk ederseniz yaz aylarının başlarında açan lavanta tarlaları ile ünlü Furano’ya ulaşırsınız. Bu geniş tarlalar nergis, lavanta ve kozmos çiçeklerinden zarif bir kemer oluşturur.Arabayla, Furano’nun bu olağanüstü doğal güzellikteki çiçek tarlaları boyunca ilerlemek her yaştaki ziyaretçiler için oldukça popüler olup tam anlamıyla unutulmaz bir deneyimdir.Doğu Hokkaido’daki en büyük şehir olan Kushiro, sınırlı ekspres ile Sapporo’dan 4 saat uzaklıktadır. Hokkaido’nun doğu taraflarında, billur gölleri ile doğanın el değmemiş güzellikleriyle karşılaşırsınız. Burada en çok ilgi çeken yer, vahşi doğanın barınağı olan Kushiro Bataklığı’dır. Bu olağanüstü bataklık boyunca zikzak çizerek akan Kushiro Nehri’nde kano yapmak hayatınız boyunca unutamayacağınız bir anı olacaktır.Yeşil doğanın bir parçası olan Hokkaido, doğa sevenlere sayısız açık hava etkinliği sunar. En çok ilgi çekenler arasında, yunus ve balinaları izlemek, rafting, at binmek, orman yürüyüşü, balonla gezinti ve çok daha fazlası yer alır.

 

Japonya , Doğu Asya’da bir ada ülkesidir. Büyük Okyanus’ta bulunan Japonya Japon Denizi’nden Çin Halk Cumhuriyeti, Kuzey Kore, Güney Kore ve Rusya’nın doğusuna, kuzeyde Ohotsk Denizi’nden güneyde Doğu Çin Denizi’ne ve Tayvan’a kadar uzanır. Japonca adını oluşturan kanji karakterler “güneş” ve “köken” anlamına gelir. Bu nedenle Japonya “Doğan Güneşin Ülkesi” diye de bilinir.

Japonya 6.852 adadan oluşan takımadadır.[10] Bu adaların en büyükleri olan Honshu, Hokkaido, Kyushu ve Shikoku adaları ülkenin %97’sini oluşturur. Adaların çoğu dağlıktır ve bazıları yanardağlardan oluşur. Japonyanın en yüksek dağı olan Fuji Dağı bir yanardağdır. Japonya 128 milyonluk nüfusuyla dünyanın nüfus açısından onuncu en kalabalık ülkesidir. Honshu’da bulunan Tokyo Metropolü, fiili başkent Tokyo ve bulunduğu alan çevresinde bulunan valilikler ve şehirlerle birlikte 30 milyonunun üzerindeki nüfusuyla dünyanın en büyük metropoliten alanınıdır.

 

 

Hakodate Uçak bileti için bizi arayın.

 

 

Hakodate,Japonya
0C
humidity: 0%
wind: 0km/h N
H 0 • L 0

 

 

 

 

An turizm en uygun fiyatli uçak bileti için size yardimci olur.

 

Hemen Rezervasyon Yap !

Kalkış (gerekli)

Varış (gerekli)

Gidiş Tarihi (Gerekli)

Dönüş Tarihi (Gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefonunuz (gerekli)


Yolcu Sayısı (gerekli)


Yolcu 1

Ad (gerekli)

Doğum Tarihi (gerekli)

Yolcu 2

Ad (gerekli)

Doğum Tarihi (gerekli)

Yolcu 3

Ad (gerekli)

Doğum Tarihi (gerekli)

Yolcu 4

Ad (gerekli)

Doğum Tarihi (gerekli)

Özel İstekler

Doğrulama Kodu:
captcha
Doğrulama Kodunu Giriniz:


Etiketler: , , , , , , , , , , 1Comments are closed.

Yukarı Git ↑
 • Bizi Takip Edin

 • Biz Sizi Arayalım


  Lütfen sizi arayabilmemiz için aşağıdaki formu doldurunuz

  Adınız

  Telefon Numaranız

  Doğrulama Kodu:
  captcha
  Doğrulama Kodunu Giriniz:

 • Bize Ulaşın


  An Turizm

  Adres:
  An Turizm Tic. Ltd. Şti.
  Rumeli Caddesi Panter Apt. No:83 Kat 3
  Nişantaşı / Şişli - İstanbul
  Tel        : (0212) 291 99 66 (pbx)
  Fax       : (0212) 291 99 62
  Email : info@anturizm.com
 • Abone Olun

  İndirimli Uçak Biletleri, Fırsatlar ve Promosyonlarımızdan ilk siz haberdar olun.
 • UÇUŞLARIMIZ

 • Bölgeler