Amerika Detroit

Detroit Uçak Bileti (350€'dan başlayan fiyatlarla)

Detroit Uçak Bileti

Uçuş Bilgileri Kalkış:
Varış :
Mesafe:
Bilet Fiyatları Tek Yön:
Gidiş Dönüş:
İndirimli:

Hemen Rezervasyon Yapın

Paylaş

Amerika Birleşik Devletleri , ayrıca Birleşik Devletler olarak da bilinir, elli tane eyalet ve bir tane federal bölgeden oluşan bir federal anayasal cumhuriyettir. Ülkenin çoğu , Kuzey Amerika’nın ortasında, Büyük Okyanus ve Atlas Okyanusu’nun arasında bulunmaktadır. Bu ülkenin vatandaşlarına Amerikalı veya Amerikan denir.[3]

Kuzeyinde Kanada, güneyinde ise Meksika ile sınırı bulunur. Alaska eyaleti, kıtanın kuzeybatısında bulunarak doğusunda Kanada ve batısında Bering Boğazı’nın öbür tarafında bulunan Rusya’nın arasında bulunmaktadır. Hawaii eyaleti, Büyük Okyanus’un ortasında bulunan bir takımadadır. Ayrıca Karayipler ve Büyük Okyanus’ta bulunan birçok denizaşırı toprağı vardır. Resmî kuruluş tarihi 4 Temmuz 1776’dır.

Detroit, otomotiv endüstrisi ve sanatsal zenginliğinin yanı sıra mimarileri, nehir bölgeleri, doğa harikası parkları, sımsıcak ve güzel semtleriyle ışıldayan bir kent manzarasına sahiptir.

Uluslar arası Detroit Nehir Kıyısı’nda yer alan Rönesans Merkezi, birbirine bağlı yedi gökdelenden oluşur. Bu canlı merkez, nehrin güzellikleriyle bütünleşir. Rönesans Merkezi’nden birkaç blok uzaklıkta Detroit Merkezi’nde yer alan Comerica Kulesi, Rönesans Merkezi’ndeki otel burcundan sonra eyaletin ikinci en yüksek gökdelenidir.

Detroit, Art Deco (1920’li ve 1930’lu yıllardaki popüler mimari ve iç dizayn tarzı) mimari yapılarıyla etkileyicidir. Şehir merkezinde bulunan Guardian ve Penobscot binaları ile Cadillac Mevkii ve Fisher Binası, bu tür yapılara en güzel örneklerdir.

Detroit Uluslar arası Nehir Kıyısı Bölgesi, kentin en önemli turizm noktalarındandır. Ambassador (Büyükelçi) Köprüsü ve Belle Adacık’ı arasında Detroit Nehri boyunca yer alan bu bölgede; gökdelenler, yerleşim alanları, alışveriş merkezleri, doğal parklar ve çok sayıda restoran bulunur.

Detroit, sevimli ve modern mahalleleriyle insanı büyüleyen bir kenttir. Greenfield (Yeşil Alan) Köyü, Kültür Semti, Meksika Mahallesi, Hindistan Köyü, Tarihi Yunan Mahallesi ve diğer birçok önemli yerleşim alanı, Detroit’in renkli ve değişken atmosferinin en önemli parçaları arasında yer almaktadır. Ford Rouge Fabrikası, Royal Oak (Kraliyet Meşesi)’ta bulunan Detroit Hayvanat Bahçesi ve Belle Adacığı Doğa Parkı, ziyaretçilerin gözde mekanlarındandır.

 

0C
humidity: 0%
wind: 0km/h N
H 0 • L 0

Hemen Rezervasyon Yap !

Kalkış (gerekli)

Varış (gerekli)

Gidiş Tarihi (Gerekli)

Dönüş Tarihi (Gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefonunuz (gerekli)


Yolcu Sayısı (gerekli)


Yolcu 1

Ad (gerekli)

Doğum Tarihi (gerekli)

Yolcu 2

Ad (gerekli)

Doğum Tarihi (gerekli)

Yolcu 3

Ad (gerekli)

Doğum Tarihi (gerekli)

Yolcu 4

Ad (gerekli)

Doğum Tarihi (gerekli)

Özel İstekler

Doğrulama Kodu:
captcha
Doğrulama Kodunu Giriniz:


Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Comments are closed.

Yukarı Git ↑
 • Bizi Takip Edin

 • Biz Sizi Arayalım


  Lütfen sizi arayabilmemiz için aşağıdaki formu doldurunuz

  Adınız

  Telefon Numaranız

  Doğrulama Kodu:
  captcha
  Doğrulama Kodunu Giriniz:

 • Bize Ulaşın


  An Turizm

  Adres:
  An Turizm Tic. Ltd. Şti.
  Rumeli Caddesi Panter Apt. No:83 Kat 3
  Nişantaşı / Şişli - İstanbul
  Tel        : (0212) 291 99 66 (pbx)
  Fax       : (0212) 291 99 62
  Email : info@anturizm.com
 • Abone Olun

  İndirimli Uçak Biletleri, Fırsatlar ve Promosyonlarımızdan ilk siz haberdar olun.
 • UÇUŞLARIMIZ

 • Bölgeler