Amerika Cleveland

Cleveland Uçak Bileti (350€'dan başlayan fiyatlarla)

Cleveland Uçak Bileti

Uçuş Bilgileri Kalkış:
Varış :
Mesafe:
Bilet Fiyatları Tek Yön:
Gidiş Dönüş:
İndirimli:

Hemen Rezervasyon Yapın

Paylaş

Amerika Birleşik Devletleri , ayrıca Birleşik Devletler olarak da bilinir, elli tane eyalet ve bir tane federal bölgeden oluşan bir federal anayasal cumhuriyettir. Ülkenin çoğu , Kuzey Amerika’nın ortasında, Büyük Okyanus ve Atlas Okyanusu’nun arasında bulunmaktadır. Bu ülkenin vatandaşlarına Amerikalı veya Amerikan denir.[3]

Kuzeyinde Kanada, güneyinde ise Meksika ile sınırı bulunur. Alaska eyaleti, kıtanın kuzeybatısında bulunarak doğusunda Kanada ve batısında Bering Boğazı’nın öbür tarafında bulunan Rusya’nın arasında bulunmaktadır. Hawaii eyaleti, Büyük Okyanus’un ortasında bulunan bir takımadadır. Ayrıca Karayipler ve Büyük Okyanus’ta bulunan birçok denizaşırı toprağı vardır. Resmî kuruluş tarihi 4 Temmuz 1776’dır.

Kent, New York’tan sonra ülkenin en büyük sanat merkezi olmaya aday.  Playhouse Square Center’da sergiler açılıyor, konserler veriliyor ve ünlü Broadway şovları sergileniyor. Merkez, beş tarihi tiyatro sahnesinin birleşmesiyle oluşmuş.

Cleveland Metropark Hayvanat Bahçesi’nde pek çok canlıyı bir arada görme şansına sahipsiniz. Hayvanat bahçesine gittiğinizde yağmur ormanları bölümüne uğramayı unutmayın. Şanslıysanız yapay bir tropikal fırtınaya şahit olabilirsiniz.

150 milyon yaşındaki Happy (Mutlu) isimli dinozorun iskeletini incelemek isterseniz Üniversite meydanındaki Cleveland Tarihi Müzesi’ni ziyaret etmeniz yeterli. Great Lakes Science Center’da hem çocukların hem de büyüklerin bilimin eğlenceli yanını keşfedebilecekleri 400 den fazla eser sergilenmektedir.

Cleveland Sanat Müzesi’nde Picasso, Monet, Renoir gibi büyük ustaların muhteşem sanat eserlerini görebilirsiniz. Crawford Auto – Aviation Müzesi de yolunuzun üstünde. Bu müze özellikle otomobil sevenlerin kaçırmaması gereken bir yer. Klasik araba koleksiyonları görülmeye değer. Beachwood yakınlarındaki Maltz Yahudi Geleneksel Müzesi’nde ise şehri kuran çalışkan Yahudilerin tarihi yaşatılıyor.

Cleveland da mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir yer de özellikle müzik severlerin yoğun ilgisini çeken Rock And Roll Hall of Fame Müzesi’dir. Bu müzeden çıkan herkes müzik bilgisine yenilerini eklemenin keyfini yaşar.

 

Cleveland Uçak Bileti için bizi arayin.

Cleveland, Amerika
0C
humidity: 0%
wind: 0km/h N
H 0 • L 0

Hemen Rezervasyon Yap !

Kalkış (gerekli)

Varış (gerekli)

Gidiş Tarihi (Gerekli)

Dönüş Tarihi (Gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefonunuz (gerekli)


Yolcu Sayısı (gerekli)


Yolcu 1

Ad (gerekli)

Doğum Tarihi (gerekli)

Yolcu 2

Ad (gerekli)

Doğum Tarihi (gerekli)

Yolcu 3

Ad (gerekli)

Doğum Tarihi (gerekli)

Yolcu 4

Ad (gerekli)

Doğum Tarihi (gerekli)

Özel İstekler

Doğrulama Kodu:
captcha
Doğrulama Kodunu Giriniz:


Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,Comments are closed.

Yukarı Git ↑
 • Bizi Takip Edin

 • Biz Sizi Arayalım


  Lütfen sizi arayabilmemiz için aşağıdaki formu doldurunuz

  Adınız

  Telefon Numaranız

  Doğrulama Kodu:
  captcha
  Doğrulama Kodunu Giriniz:

 • Bize Ulaşın


  An Turizm

  Adres:
  An Turizm Tic. Ltd. Şti.
  Rumeli Caddesi Panter Apt. No:83 Kat 3
  Nişantaşı / Şişli - İstanbul
  Tel        : (0212) 291 99 66 (pbx)
  Fax       : (0212) 291 99 62
  Email : info@anturizm.com
 • Abone Olun

  İndirimli Uçak Biletleri, Fırsatlar ve Promosyonlarımızdan ilk siz haberdar olun.
 • UÇUŞLARIMIZ

 • Bölgeler