Amerika Anchorage

Anchorage Uçak Bileti (350€'dan başlayan fiyatlarla)

Anchorage Uçak Bileti

Uçuş Bilgileri Kalkış:
Varış :
Mesafe:
Bilet Fiyatları Tek Yön:
Gidiş Dönüş:
İndirimli:

Hemen Rezervasyon Yapın

Paylaş

Amerika Birleşik Devletleri , ayrıca Birleşik Devletler olarak da bilinir), elli tane eyalet ve bir tane federal bölgeden oluşan bir federal anayasal cumhuriyettir. Ülkenin çoğu , Kuzey Amerika’nın ortasında, Büyük Okyanus ve Atlas Okyanusu’nun arasında bulunmaktadır. Bu ülkenin vatandaşlarına Amerikalı veya Amerikan denir.[3]

Kuzeyinde Kanada, güneyinde ise Meksika ile sınırı bulunur. Alaska eyaleti, kıtanın kuzeybatısında bulunarak doğusunda Kanada ve batısında Bering Boğazı’nın öbür tarafında bulunan Rusya’nın arasında bulunmaktadır. Hawaii eyaleti, Büyük Okyanus’un ortasında bulunan bir takımadadır. Ayrıca Karayipler ve Büyük Okyanus’ta bulunan birçok denizaşırı toprağı vardır. Resmî kuruluş tarihi 4 Temmuz 1776’dır.

Anchorage, ABD’de Alaska eyaleti’nin merkezî güneyinde bulunan bir kent ve yerel idare bakımından bir “birleştirilmiş belediye”dir.Anchorage büyük kent ABD’de ülkesinin en kuzeyinde bulunur. Nüfus (2010 itibariyle) 291,826 kişi olup komşu “Matanuska-Susitna Borough” yerel idare birimi ile oluşan “Anchorage Metropoliten” istatistik bölgesinin nüfusu 374,553 kişidir. Anchorage Alaska eyaletinin en büyük şehirsel yerleşkesi olup eyaletin nüfusunun %40’i bu kentte yaşamaktadir. ABD’nin 50 eyaleti arasında eyaletin en büyük şehrinde yaşayan nüfus oranı ancak New York eyaletinde daha yüksektir.Alaska doğal tarihiyle oldukça ilgi çekici bir yerdir. Bunun en iyi görülebileceği yerlerden biri Alaska Doğal Miras Merkezi‘dir. Bu müzede bölge kültürünü yakından tanımak da mümkündür. Alaska Vahşi Yaşam Koruma Merkezi ise şehre 1 saatlik uzaklıktadır. Pek çok yaralı ve zor durumda hayvanın bakımının yapıldığı bu yerde ayılar, bizonlar, kartallar ve geyikler gibi pek çok hayvanı yakından görebilirsiniz. Bölgeye özgü pek çok hayvanı görebileceğiniz bir başka nokta ise Anchorage Hayvanat Bahçesi’dir. Küçük bir yer olmasına karşın kartallar, öküzler, mask öküzleri ve Kutup Ayıları gibi hayvanları görmek mümkündür.
Şehirde pek çok müze bulunmaktadır. Bunlardan en önemli olanlardan biri Anchorage Tarih ve Sanat Müzesi‘dir. Pek çok önemli koleksiyona sahip müzede bölge kültürünü yakından tanıyabilirsiniz. Deprem Parkı, Koloni Evleri Müzesi gibi çok çeşitli müzeler de oldukça ilgi çekicidir. Şehirde yapılabilecek pek çok aktivite bulunur. Vahşi yaşamın görülebileceği pek çok yer olan Anchorage’da Vahşi Yaşam Turları da bulunmaktadır. Ayrıca pek çok çiftliği gezmek de mümkündür. Ayrıca yürüyüş yapılabilecek ve bisiklet sürülebilecek pek çok alan da tercih edebileceğiniz aktiviteler arasındadır. Şehrin hemen dışında kalan pek çok alanda kış sporları yapabileceğiniz pek çok alan da bulunmaktadır. Özellikle kayak ve snowboard sporları için oldukça uygun alanlardır.

 

Anchorage Uçak Bileti için bizi arayin.

Anchorage , Amerika
0C
humidity: 0%
wind: 0km/h N
H 0 • L 0

Hemen Rezervasyon Yap !

Kalkış (gerekli)

Varış (gerekli)

Gidiş Tarihi (Gerekli)

Dönüş Tarihi (Gerekli)

Epostanız (gerekli)

Telefonunuz (gerekli)


Yolcu Sayısı (gerekli)


Yolcu 1

Ad (gerekli)

Doğum Tarihi (gerekli)

Yolcu 2

Ad (gerekli)

Doğum Tarihi (gerekli)

Yolcu 3

Ad (gerekli)

Doğum Tarihi (gerekli)

Yolcu 4

Ad (gerekli)

Doğum Tarihi (gerekli)

Özel İstekler

Doğrulama Kodu:
captcha
Doğrulama Kodunu Giriniz:


Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , ,Comments are closed.

Yukarı Git ↑
 • Bizi Takip Edin

 • Biz Sizi Arayalım


  Lütfen sizi arayabilmemiz için aşağıdaki formu doldurunuz

  Adınız

  Telefon Numaranız

  Doğrulama Kodu:
  captcha
  Doğrulama Kodunu Giriniz:

 • Bize Ulaşın


  An Turizm

  Adres:
  An Turizm Tic. Ltd. Şti.
  Rumeli Caddesi Panter Apt. No:83 Kat 3
  Nişantaşı / Şişli - İstanbul
  Tel        : (0212) 291 99 66 (pbx)
  Fax       : (0212) 291 99 62
  Email : info@anturizm.com
 • Abone Olun

  İndirimli Uçak Biletleri, Fırsatlar ve Promosyonlarımızdan ilk siz haberdar olun.
 • UÇUŞLARIMIZ

 • Bölgeler